13 05 2022
13052022

VI Majowy Piknik Rodzinny

0 Comment

Środowisko Szczepu „Puszcza” zaprasza na VI Majowy Piknik Rodzinny 21 maja / sobota/ w g.15-18 tej w Ośrodku Harcerskim przy ul.Partyzantów 15.

 Jak zwykle planujemy prezentacje różnych niepołomickich organizacji społecznych oferujących ciekawe aktywności dla dzieci i młodzieży. Będą też atrakcje dla dzieci a dla starszych harcerska kawiarenka i grill.

Członków KPH zapraszamy w naszych koszulkach / kto nie ma będzie mógł nabyć na stoisku KPH /. Prosimy aby osoby posiadające honorowe odznaczenie Szczepu „Puszcza’” „Pomocne Ręce” przypięły na to spotkanie odznakę.

Spotkamy się punktualnie o 15 tej wciągając flagę Szczepu „Puszcza” na maszt. Następnie odbędzie się uroczystość wręczenia odznak „Pomocne Ręce”. Po czym zapraszamy do zwiedzenia naszej izby instruktorskiej z galerią kadry instruktorskiej minionego 45 lecia. Zapraszamy na stoiska informacyjne różnych organizacji w tym oczywiście Stowarzyszenia KPH i Szczepu „Puszcza”. Jak zwykle będzie czynna loteria fantowa i harcerska kawiarenka. Zachęcamy do wsparcia kawiarenki swoimi wypiekami.

CZUWAJ!
Zarząd KPH i Komenda Szczepu